www.lacneplastoveokna.sk     

Naše služby

Naša spoločnosť Vám ponúka dopravu a odbornú montáž u nás zakúpenych výrobkov v Bratislave a okolí. Zaškolení a skúsení pracovníci Vám demontujú staré a prevedú odbornú montáž.

KVALITNÉ OKNO NESTAČÍ

Rovnako dôležitý je aj spôsob, ktorým je montáž plastových okien prevedená. Profesionálna montáž okien a dverí a nové postupy posúvajú kvalitu okien o triedu vyššie.
Klasický spôsob montovania plastových okien má určité nedostatky: nezabezpečuje dokonalú vodotesnosť, hlavne v rohoch. Nechránená pena je silne vystavená vlhkosti nielen z exteriéru, ale aj z domácnosti. Všetky okná ako aj ostatné materiály mierne menia rozmery a ako následok vznikajú v styčnej štrbine praskliny.
Riešením týchto problémov je montáž plastových okien pomocou kvalitných utesňovacích pások a montážnej PUR peny. Takto ošetrená škára absorbuje pohybové zmeny medzi rámom a stavbou a nedochádza k porušeniu omietky. Pásky dokonale utesnia spojenie okna a steny. Funkčnosť štrbiny je garantovaná minimálne 15 rokov.

STARÁME SA O NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Montáž plastových okien je len začiatkom našej starostlivosti o klienta. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, záručný a pozáručný servis na všetky plastové okná,žalúzie,sieťky. O kvalite našich okien a služieb a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom referencií od naších spokojných zákazníkov.

 

MDUyMGY4M