www.lacneplastoveokna.sk     

Žalúzie / sieťky

Žalúzie ponúkame celotieniace, ovládané retiazkou, rôzne farby.Cena na zavolanie.

Žalúzie sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je dodávaná v základných farbách tmavohnedá, strednehnedá, svetlohnedá, biela a strieborná. V prípade drevoimitácií je možné objednať lištu vo farbe zlatý dub, svetlý dub, mahagón, čerešňa, smrek a jeľša. Tento typ žalúzií nie je vhodný pre použitie v strešných oknách. Preklápanie štandardných interiérových žalúzií v strešných oknách má s narastajúcim                                                       sklonom zníženú účinnosť až o 50 % !

V prípade záujmu o atypické siete alebo žalúzie, ktoré nemáme v ponuke neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomožeme a poradíme.

Tieniaca technika

 

 

 

Pre dokonalosť Vaších interiérov a exteriérov Vám ponúkame tieniacu techniku.S našími výrobkami budete schopní jednoducho dotvárať interiér aj exteriér.Oceníte ich funkčnosť a kvalitu!

 

Interiérové žalúzie tvoria svojim elegantným dizajnom a širokou farebnou paletou s našimi oknami harmonický celok. Natáčanie a spúšťanie lamiel je pomocou elegantnej guličkovej retiazky. Typ horizontálnych žalúzií je možné aplikovať aj pri atypických tvaroch okien a dverí. Žalúzie sú nenáročné na obsluhu a údržbu.

 

 

 

Sieťky

Dverová otváravá sieť v ráme

Jedná sa o dverovú otváravú sieť vo vlastnom ráme. Pri objednávke tejto siete zadávame do výroby konečnú výrobnú šírku a výšku, nie svetlosť otvoru! Sieťka bude vyrobená v takom rozmere ako si zákazník zadá. Pri tomto modeli netreba počítať so žiadnymi doplnkami nad rozmer šírky a výšky. Sieťka má v štandarde priečku 60 x 13 mm, ktorá zároveň slúži ako madlo, ďalej kefkové tesnenie na ráme aj krídle, 2 x mini pružinový a 3 x mini obyčajný pánt a pásový magnet. Rozmer rámu je 36 x 15 mm a krídla 30 x 13 mm. Výška priečky sa udáva osovo od spodku rámu a otváranie pri pohľade z exteriéru. Sieťka sa montuje spredu na rám, diery nie sú predvŕtané.

Okenná rolovacia sieť


Jedná sa o okennú rolovaciu sieť do bubna, pričom bubon je umiestnený vždy hore a roluje sa z hora nadol. Výška bubna je 48 mm a šírka bočných vodiacich líšt je 30 mm. V dolnej časti sieťka nie je ukončená žiadnym profilom a fixácia je systémom Klick-Klack. Z toho dôvodu je dôležité pri montáži presne zachovať rovnobežnosť a kolmosť vodiacich líšt. V lištách a v uzatváracom profile je štandardom kefkové tesnenie. Pri objednávaní tejto siete zadávame do výroby konečnú výrobnú šírku a výšku, nie svetlosť otvoru! Sieťku sa odporúča zamerať cca. 5-10 mm od parapety, lebo dolná poloha ukončovacieho profilu je nastaviteľná. Servis tohto modelu je zjednodušený tým, že netreba sieťku celú demontovať, nakoľko má dvojdielny odnímateľný bubon. Sieťka sa montuje spredu na rám.

Dverová posuvná sieť v ráme


Jedná sa o pevný diel, ktorý sa pohybuje do boku po celoobvodovom ráme. Rozmery rámu sú 30 x 16 mm a krídlo 35 x 15 mm. V štandarde je tiež dverová priečka 80 x 11 mm, ktorá zároveň slúži ako madlo. V prípade potreby sa krídlo dá vybrať z rámu. Pri tejto sieťke zadávame do výroby konečný výrobný rozmer rámu siete, nie svetlosť dverí. Sieťka bude vyrobená podľa rozmerov šírky a výšky, ktoré si zadá zákazník. Krídlo je vyrobené na 1/2 šírky rámu, pokiaľ sa neudá inak. Z interiérovej strany je po bokoch čierne kefkové tesnenie. Sieťka sa montuje spredu na rám, diery nie sú predvŕtané.

Rôzne farebné prevedenia.

Dodávka je do 10 pracovných dní.


NzZhZTVmYT